Teraz czytasz
Disney ogłasza pakiet Disney+, Hulu i ESPN + za 12,99 USD miesięcznie
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – Akcesoria
Recenzja Samsung Jet VS9000
Unboxing Samsung POWERstick Jet VS9000
Samsung Jet™️

Disney ogłasza pakiet Disney+, Hulu i ESPN + za 12,99 USD miesięcznie

Disney ogłosił dziś długo oczekiwaną opcję pakietu dla swojej kolekcji usług przesyłania strumieniowego. Kiedy Disney + zostanie uruchomiony 12 listopada, będziesz mógł/a zapisać się na pakiet Disney+, ESPN+ i Hulu w cenie 12,99 USD miesięcznie.

Z tym pakietem otrzymasz ESPN+, który normalnie kosztuje 4,99 USD miesięcznie, Disney+, który będzie kosztował 6,99 USD miesięcznie, oraz Hulu z reklamami, który kosztuje 5,99 USD miesięcznie jako samodzielna usługa. Oznacza to, że w cenie 12,99 USD miesięcznie otrzymasz subskrypcję o wartości 18 USD.

Pakiet Disney + jest szczególnie atrakcyjny, jeśli wziąć pod uwagę cenę Netflix, która zaczyna się od 8,99 USD za jeden strumień w standardowej rozdzielczości. Najwyższy plan Netflix kosztuje 15,99 USD, co daje cztery strumienie i treści Ultra HD.

Zobacz też
Przecieki i oczekiwania względem nadchodzącego iOS 14

Premiera Disney + rozpocznie się 12 listopada i obejmie dostęp do wszystkich „skarbcowych” treści Disneya, nowych programów telewizyjnych i filmów, wszystkich filmów i krótkich filmów Pixar i innych. Przeczytaj wszystkie szczegóły tutaj. Co sądzisz o nadchodzących staraniach Disneya o transmisję strumieniową? Czy zasubskrybujesz opcję pakietu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Jaka jest twoja reakcja?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 TechCrunch.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry