Teraz czytasz
Oto wszystko, co Apple ogłosił dzisiaj podczas swojego głównego przemówienia na temat iPhone’a 11
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – Akcesoria
Recenzja Samsung Jet VS9000
Unboxing Samsung POWERstick Jet VS9000
Samsung Jet™️

Oto wszystko, co Apple ogłosił dzisiaj podczas swojego głównego przemówienia na temat iPhone’a 11

Po miesiącach spekulacji firma Apple oficjalnie zorganizowała w Steve Jobs Theatre imprezę „Tylko dzięki innowacjom”. Wydarzenie obejmowało prezentację nowego iPhone’a, szczegóły dotyczące przyszłych usług i wiele więcej.

Apple Arcade i Apple TV +

Firma Apple rozpoczęła wydarzenie, oferując aktualizację dwóch swoich nadchodzących usług: Apple Arcade i Apple TV +. Po pierwsze, Apple Arcade to nadchodząca usługa subskrypcji gier Apple oferowana na iOS, macOS i tvOS.

Firma Apple potwierdziła dzisiaj, że uruchomi Apple Arcade 19 września, a cena usługi wyniesie 4,99 USD miesięcznie. Obejmuje to dostęp do maksymalnie sześciu członkom rodziny. Możesz wypróbować Apple Arcade z miesięczną bezpłatną wersją próbną.

Apple Arcade jest dostępny w zakładce Arcade w App Store na iOS 13. Apple co miesiąc dodaje nowe gry i mówi, że uruchamia się z większą ilością gier niż jakakolwiek inna usługa wcześniej.

Tymczasem Apple TV + to nadchodząca usługa subskrypcji strumieniowego przesyłania wideo firmy Apple. Firma Apple potwierdziła dziś, że Apple TV + zostanie  uruchomiona 1 listopada za 4,99 USD miesięcznie. Obejmuje to również dostęp do udostępniania rodzinnego, ale otrzymujesz tylko 1-tygodniowy bezpłatny okres próbny.

Jeśli jednak kupisz teraz Maca, iPhone’a, iPada lub Apple TV – otrzymasz rok Apple TV +. Jeśli chodzi o treści, których można się spodziewać, Apple TV + uruchomi się z 5 oryginalnymi programami telewizyjnymi, a kolejne będą dodawane każdego miesiąca.

iPad

Następnym wydarzeniem podczas imprezy było ogłoszenie niespodziewanego nowego iPada klasy podstawowej. Apple ogłosiło następcę swojego 9,7-calowego iPada z 2018 r. Z całkowicie nowym 10,2-calowym ekranem.

Nowy podstawowy iPad pojawia się około półtora roku po wypuszczeniu iPada 9,7 cala w marcu ubiegłego roku. Nowy iPad ma większy wyświetlacz o przekątnej 10,2 cala.

iPad siódmej generacji z ekranem o przekątnej 10,2 cala jest już dostępny w przedsprzedaży od 329 USD, a zamówienia zostaną wysłane do 30 września. Ceny dla edukacji zaczynają się od 299 USD.

Apple Watch

Następnie skupiono się na Apple Watch, Apple ogłosił Apple Watch Series 5 z pierwszym, zawsze aktywnym wyświetlaczem. Nowy zawsze włączony wyświetlacz działa inteligentnie przyciemniając ekran, gdy użytkownik opuszcza nadgarstek i powraca do pełnej jasności po podniesieniu lub dotknięciu.

Gdy ekran jest przyciemniony, widać czas, a także pewne komplikacje. Apple realizuje tę stale działającą technologię dzięki połączeniu nowego sprzętu wyświetlającego, w tym czujnika światła otoczenia i głębokiej integracji z oprogramowaniem watchOS.

Apple usprawnia również funkcje służb ratunkowych Apple Watch. Dzięki Serii 5 użytkownicy posiadający modele komórkowe mogą teraz wykonywać połączenia międzynarodowe z numerami alarmowymi, niezależnie od tego, gdzie urządzenie zostało pierwotnie zakupione lub czy plan komórkowy został aktywowany.

Zegarek Apple Watch Series 5 jest dostępny z szerszej gamy materiałów, w tym aluminium, stali nierdzewnej, ceramiki i całkowicie nowego tytanu.

Zegarek Apple Watch Series 5 jest już dostępny w przedsprzedaży, a pierwsze zamówienia nadejdą 20 września. Ceny zaczynają się od 399 USD za model aluminiowy i sięgają nawet 1400 USD za ceramiczny zegarek Apple Watch Edition.

iPhone 11

Następnie Apple skupił się na ofercie iPhone’a, oficjalnie prezentując iPhone’a 11 jako kontynuację iPhone’a XR . Zgodnie z oczekiwaniami skupiono się przede wszystkim na kamerze.

Konfiguracja aparatu iPhone’a 11 obejmuje szeroki i bardzo szeroki obiektyw. Daje to użytkownikom możliwość dostosowania kadrowania i powiększania w postprodukcji. Dostępny jest również nowy tryb nocny, który włącza się automatycznie, rozjaśnia zdjęcia i redukuje szumy w warunkach słabego oświetlenia, a także Smart HDR nowej generacji.

QuickTake to nowa funkcja nagrywania wideo, która ułatwia robienie filmów, naciskając i przytrzymując spust migawki aparatu. Wideo ma jakość 4K przy 60 fps, a także zwolnione tempo, upływ czasu i rozszerzony zakres dynamiczny.

Przedni aparat iPhone’a 11 został zaktualizowany do 12 MP z obsługą szerokokątnego selfie w krajobrazie. Możesz także nagrywać filmy 4K przy 60 fps, a także filmy w zwolnionym tempie.

Zobacz też
Amazon w Polsce już w tym roku? Poczta Polska ma dostarczać zakupy

iPhone 11 kosztuje 699 USD za 64 GB przestrzeni dyskowej, czyli o 50 USD mniej niż iPhone XR. Będzie dostępny w przedsprzedaży w piątek 13 września, a wydany 20 września.

iPhone 11 Pro

Wreszcie, Apple zaprezentowało iPhone’a 11 Pro i iPhone’a 11 Pro Max – są to następcy iPhone’a XS i iPhone’a XS Max.

Zgodnie z oczekiwaniami, nowa linia iPhone’a 11 Pro ma z tyłu potrójną kamerę, która obejmuje teleobiektyw, obiektyw szerokokątny i super szerokokątny. Nowy super-szerokokątny obiektyw jest pokazany w aplikacji Aparat jako przycisk 0,5x. Po prostu pomniejsz, aby zobaczyć więcej i rób szersze ujęcia, od 0,5x do 2x. Ultra-szeroki ma aperturę f / 2.4 z polem widzenia 120 stopni

Apple używa fotografii obliczeniowej do łączenia danych ze wszystkich trzech obiektywów w celu poprawy szczegółów obrazu. Technologia o nazwie „Deep Fusion” łączy dziewięć obrazów przy użyciu analizy sieci neuronowej na każdym pikselu.

iPhone 11 Pro zawiera również tryb nocny, podobnie jak iPhone 11.

iPhone 11 Pro zawiera nowy układ Apple A13 Bionic. Zwiększona wydajność oznacza, że ​​iPhone 11 Pro oferuje do czterech godzin dłuższą żywotność baterii niż iPhone XS, podczas gdy iPhone 11 Pro Max oferuje pięć godzin dodatkowej żywotności baterii w porównaniu do iPhone XS Max.

iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max są dostępne w czterech kolorach: kosmicznym szarym, srebrnym, północnym zielonym i złotym. Nowe iPhone’y mają również matowe wykończenie, w przeciwieństwie do błyszczącego szklanego wykończenia iPhone’a XS.

Jeśli chodzi o ceny, iPhone 11 Pro zaczyna się od 999 USD za 64 GB przestrzeni dyskowej. iPhone 11 Pro Max kosztuje od 1099 USD za 64 GB.

Zamówienia przedpremierowe rozpoczną się 13 września, a nowe telefony iPhone trafią do klientów i sklepów Apple 20 września.

Jaka jest twoja reakcja?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 TechCrunch.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry