Teraz czytasz
Lampa błyskowa do iPhone z certyfikatem od Apple
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – Akcesoria
Recenzja Samsung Jet VS9000
Unboxing Samsung POWERstick Jet VS9000
Samsung Jet™️

Lampa błyskowa do iPhone z certyfikatem od Apple

Ostatnio Anker zaprezentował nowe akcesorium LED flash, które jest wyjątkowe, ponieważ jest to pierwsza opcja lampy błyskowej do iPhone, która jest certyfikowana przez samo Apple.

W cenie 50 USD lampa błyskowa LED firmy Anker została zaprojektowana do współpracy z najnowszymi iPhone’ami Apple, co oznacza, że ​​jest kompatybilna z iPhone’em 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

W przeszłości istniały inne akcesoria flashowe, ale wszystkie działały przez Bluetooth. Lampa błyskowa LED Ankera ma kabel Lightning, który podłącza się bezpośrednio do portu Lightning w „iPhonie”, dzięki czemu jest idealnie zsynchronizowana z tylnymi aparatami i gaśnie we właściwym momencie.

Pod względem stylistycznym lampa błyskowa to mała kostka z żarówką LED z przodu, kablem Lightning na dole i przyciskiem zasilania z boku. Jest wyposażona w etui i małe akcesoria do dyfuzora, dzięki czemu oświetlenie jest mniej ostre, gdy chcesz uzyskać bardziej miękkie wykończenie. Po stronie przeciwnej do przycisku zasilania znajduje się uchwyt do statywu, dzięki czemu można go zamontować w razie potrzeby.

Lampa błyskowa Ankera jest wyposażona w baterię 700 mAh, która jest odpowiednia dla około 10 000 zdjęć w trybie lampy błyskowej lub 50 minut światła podczas rejestrowania wideo. Korzystanie z lampy błyskowej w przypadku wideo wymaga przełączenia go w tryb latarki, co można zrobić, naciskając przycisk zasilania.

Po wyczerpaniu akumulatora należy go naładować, co można zrobić za pomocą ładowarki o mocy 5 W i kabla USB. Ładowanie trwa około 75 minut.

Używanie lampy błyskowej z „iPhonem” nie wymaga konfiguracji ze względu na kabel Lightning. Po podłączeniu automatycznie działa z wbudowaną aplikacją Aparat na iPhonie, gdy lampa błyskowa jest włączona, a także może działać w aplikacjach innych firm.

Według Ankera akcesorium do lampy błyskowej ma oferować 4x więcej światła niż standardowa wbudowana lampa błyskowa „iPhone”, która zawsze była słaba i często bardzo mało przydatna.

Zobacz też
Aplikacja Apple TV już dostępna na telewizorach LG OLED i LCD

Lampa błyskowa Ankera zapewnia bardziej równomierne oświetlenie całego obrazu i zapewnia niższą temperaturę kolorów. Różnicę między brakiem lampy błyskowej, wbudowaną lampą błyskową, trybem nocnym i akcesorium lampy błyskowej Anker widać na poniższych zdjęciach.

Lampa błyskowa LED firmy Anker emituje sporo światła, co jest przydatne w przypadku zdjęć i filmów w warunkach słabego oświetlenia. Dyfuzor jest również użytecznym narzędziem, jak widać na tych obrazach porównawczych.

Dla tych, którzy interesują się fotografią robioną z „iPhone”, mała sześcianowa lampa błyskowa Ankera to narzędzie, które daje więcej opcji podczas robienia zdjęć i filmów. Z pewnością również pozwala osiągnąć duże lepsze efekty niż wbudowana lampa błyskowa Apple.

Zainteresowani lampą błyskową Anker mogą zamówić ją na Amazon za 50 USD.

Pros

Dobry czas pracy na baterii

Poręczność i prostota obsługi (nie wymaga dodatkowych konfiguracji)

Design

Pozwala osiągnąć ciekawe efekty

Cons
Jaka jest twoja reakcja?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 TechCrunch.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry