Teraz czytasz
Nowe wydanie Microsoft Office na iPhone’a, łączy Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – Akcesoria
Recenzja Samsung Jet VS9000
Unboxing Samsung POWERstick Jet VS9000
Samsung Jet™️

Nowe wydanie Microsoft Office na iPhone’a, łączy Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji

Po testach beta Microsoft opublikował dziś nową aplikację Office na iPhone’a, łącząc Word, Excel i PowerPoint w jednej aplikacji.

Główną zaletą zunifikowanej aplikacji Office jest to, że wymaga tylko jednego pobrania ze znacznie mniejszym rozmiarem pliku, ale ma kilka unikalnych funkcji, w tym integrację aparatu do łatwego konwertowania zdjęć dokumentów i tabel na pliki Word i Excel. Aplikacja ma również nowe okienko Działania, które obsługuje wiele typowych zadań, takich jak podpisywanie plików PDF i skanowanie kodów QR.

Microsoft wyjaśnia niektóre zalety nowej aplikacji Office w blogu:

Aplikacja Office zapewnia kilka kluczowych korzyści, w tym:

– Łączenie programów Word, Excel i PowerPoint w sposób, który upraszcza korzystanie z mniejszej liczby aplikacji do pobierania lub przełączania się między nimi. Wymaga dużo mniej pamięci telefonu niż instalowanie pojedynczych aplikacji, przy jednoczesnym zachowaniu praktycznie wszystkich możliwości istniejących aplikacji mobilnych, które ludzie znają i używają.

– Zintegrowanie naszej technologii Lens w celu odblokowania mocy aparatu z funkcjami takimi jak konwersja obrazów do edytowalnych dokumentów Word i Excel, skanowanie plików PDF i przechwytywanie tablic z automatycznymi ulepszeniami cyfrowymi, aby ułatwić czytanie zawartości.

Zobacz też
Amazon w Polsce już w tym roku? Poczta Polska ma dostarczać zakupy

– Dodanie nowej funkcji do typowych zadań, z którymi często spotykają się ludzie podczas pracy na telefonie – takich jak szybkie notatki, podpisywanie plików PDF, skanowanie kodów QR i przesyłanie plików między urządzeniami.

Nowa aplikacja Microsoft Office jest dostępna w App Store na iPhone’a oraz w Google Play Store na Androida. Microsoft twierdzi, że aplikacja zostanie wkrótce zoptymalizowana do obsługi iPada. Z aplikacji można korzystać bezpłatnie, nawet bez logowania, ale do odblokowania funkcji premium wymagana jest subskrypcja Office 365 od 6,99 USD miesięcznie.

Autonomiczne aplikacje Microsoft, Excel i PowerPoint pozostają dostępne i zostały niedawno zaktualizowane o uproszczony układ trzech kart .

Jaka jest twoja reakcja?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 TechCrunch.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry