Teraz czytasz
Netflix udostępnia listę „10 najlepszych”, aby wyróżnić najpopularniejsze seriale i filmy
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – Akcesoria
Recenzja Samsung Jet VS9000
Unboxing Samsung POWERstick Jet VS9000
Samsung Jet™️

Netflix udostępnia listę „10 najlepszych”, aby wyróżnić najpopularniejsze seriale i filmy

Netflix wprowadza nową funkcję, która pozwoli użytkownikom zobaczyć najpopularniejsze treści w serwisie. 

Netflix ogłosił, że te lista „10 najlepszych” będzie aktualizowana codziennie w każdym kraju. Ekran główny w aplikacji Netflix pokaże listę 10 najlepszych pozycji, łącząc w sobie najlepsze filmy i seriale. Po przełączeniu na samodzielne karty Filmy lub seriale możemy natomiast zobaczyć osobne listy dla obu kategorii.

Pozycje, które pojawiają się na liście „10 najlepszych”, otrzymają odznakę „10 najlepszych” wszędzie tam, gdzie pojawiają się na Netflix, jako znacznik uznania.

Lista 10 najlepszych pojawi się na ekranie głównym serwisu Netflix, ale rzeczywista pozycja listy będzie się różnić w zależności od tego, jak trafne są dla Ciebie programy i filmy. Na przykład, jeśli oglądałeś tylko filmy dokumentalne i horrory, lista 10 najpopularniejszych komiksów i komedii dla nastolatków może nie być dla ciebie tak wysoko polecana, jak dla innych.

Sama lista została również zaprojektowana w sposób, który wyróżnia ją spośród innych rzędów rekomendacji. Zamiast wyświetlać miniatury obrazów tytułów, zawiera duże cyfry, aby pokazać, jak te tytuły są uszeregowane.

„Oglądając świetny film lub program telewizyjny, dzielisz się nim z rodziną i przyjaciółmi lub rozmawiasz o nim w pracy, aby inni też mogli się nim cieszyć. Mamy nadzieję, że ta lista pomoże nawiązać więcej tych wspólnych chwil, a jednocześnie pomoże nam wszystkim znaleźć coś do oglądania znacznie szybciej i łatwiej ”- wyjaśnił Netflix w oświadczeniu o premierze.

Zobacz też
Zwiastun nowego serialu „Amazing Stories” od Apple TV+

Co na szczycie polskiej listy?

Jak dzisiaj wygląda polskie top 10 filmów i seriali Netfliksa? Jeśli chodzi o to pierwsze, na liście jest aż pięć polskich tytułów. Są to kolejno: „The Last Thing He Wanted”, „Osi i Ossi”, „Do wszystkich chłopców. P.S. Wciąż cię kocham”, „Ocean’s 8”, „Juliusz”, „Plan B”, „Piłsudski”, „Kobiety mafii”, „Fanatyk” i „This is 40”.

Wśród seriali kolejność wygląda następująco: „Narcos. Mexico”, „locke & Key”, „Pup Academy”, „Love is Blind”, ‚Better Call Saul”, „Wikingowie”, „Outlander”, „Dom z papieru”, „Sex Education” i „Babies”.

Jaka jest twoja reakcja?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 TechCrunch.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry