Teraz czytasz
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – Akcesoria
Recenzja Samsung Jet VS9000
Unboxing Samsung POWERstick Jet VS9000
Samsung Jet™️

Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!

Po ponad 3 tygodniach styczności z odkurzaczem bezprzewodowym Samsung Jet™ nadszedł czas na dokładny test odkurzacza i sprawdzenie jak radzi sobie na różnych powierzchniach.

Bez wątpienia bardzo dużym atutem odkrzacza jest jego silnik digital inverter o mocy aż do 550 W oraz bogate wyposażenie w akcesoria.

Dzięki temu, że na start otrzymujemy 6 różnych szczotek – dostajemy tym samym idealnie posprzątane powierzchnie różnego typu (twarda podłoga, dywany) gdzie przy standardowym odkurzaczu byłoby to niemożliwe.

Moją ulubioną szczotką jest mini elektroszczotka z racji na to że jest ona bardzo poręczna i jestem w stanie dosłownie w kilka sekund posprzątać wybrane powierzchnie takie jak chociażby stół z okruchów po śniadaniu, czy kanapę na której znajdują się okruchy chipsów.

Podsumowując jestem bardzo zadowolony z tego odkurzacza, jego silnik, bezprzewodowość, końcówki tworzą ten odkurzacz idealnym pomocnikiem w codziennym życiu.

Dzięki prostocie w obsłudze, bogatej funkcjonalności i co ważne dużej mocy w ostatnich tygodniach bardzo pomógł mi zaoszczędzić czas, zachowując przy tym niesamowitą dokładność w sprzątaniu jaką trudno mi było wcześniej osiągnąć.

Zobacz też
Samsung POWERstick Jet™ – Podsumowanie

Dokładny test odkurzacza możecie znaleźć na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=xEBeUthfEKA

#JETsetter #wyzwanieSamsung #SamsungJET #odkurzaczbezprzewodowy

Jaka jest twoja reakcja?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 TechCrunch.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry