Teraz czytasz
Samsung POWERstick Jet™ – Podsumowanie
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!
Samsung POWERstick Jet™ – Akcesoria
Recenzja Samsung Jet VS9000
Unboxing Samsung POWERstick Jet VS9000
Samsung Jet™️

Samsung POWERstick Jet™ – Podsumowanie

Po ponad 4 tygodniach nadszedł w końcu czas na podsumowanie i wyodrębnienie najciekawszych rzeczy/funkcji które według mnie posiada bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™.

Jedną z głównych jak i najważniejszych rzeczy to samo serce odkurzacza czyli silnik Digital Inverter. Działa on w technologii Jet Cyclone dzięki czemu optymalizuje przepływ powietrza i zapewnia stale wysoką moc ssącą.

Kolejną ważną zaletą w którą został wyposażony odkurzacz to jego system filtracji HEPA. 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Dlatego masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.

Nie mogło również zabraknąć wymiennej, długodziałającej baterii która pozwala nam odkurzać bez ładowania nawet przez 60 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić ją do stacji dokującej i kontynuować odkurzanie przy użyciu drugiej baterii, podczas gdy pierwsza się ładuje.

Wyświetlacz LED daje nam pełną kontrolę nad odkurzaczem. Umożliwi sprawdzenie poziomu energii, rodzaju wybranej szczotki czy wyboru trybu pracy odkurzacza. Powiadomi nas również o konieczności wyczyszczenia filtra oraz blokadzie w szczotce.

Mini elektroszczotka pomoże nam skutecznie usunąć sierść z kanap jak i utrzymać porządek choćby w samochodzie.

Podsumowując uważam że odkurzacz bardzo pomógł mi w ostatnich tygodniach dzięki czemu udało mi się zaoszczędzić dużo czasu i poświęcić go na inne rzeczy.

Zobacz też
Samsung POWERstick Jet™ – W akcji!

Odkurzacz sam w sobie jest bardzo stylowy, zarazem wyposażony w innowacyjne technologie, które sprawiają, że sprzątanie jest nie tylko przyjemniejsze, ale również skuteczniejsze.

Zapraszam również do obejrzenia krótkiego omówienia i prezentacji bezworkowego odkurzacza Samsung Jet™ na youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=xEBeUthfEKA

#JETsetter #wyzwanieSamsung #SamsungJET #odkurzaczbezprzewodowy

Pros

Silnik Digital Inverter

Długodziałająca bateria

System filtracji HEPA

Stacja ładująca 2w1

Wygodna rura teleskopowa

Precyzyjne akcesoria

Wyświetlacz LED

Cons
Jaka jest twoja reakcja?
Angry
0
Funny
0
Love
0
Sad
0
Surprised
0

© 2020 TechCrunch.pl. All Rights Reserved.

Przewiń do góry